Nowy mocny zasilacz od SilverStone

SilverStone wprowadził do sprzedaży nowy model zasilacza o dużej mocy – Hela 2050 Platinum. Zasilacz ten jest w pełni modularny i oferuje moc 2050 W. Na pewno ucieszą się z niego gracze i górnicy kryptowalut, którzy potrzebują dużych mocy do zasilania wielu kart graficznych.

Zasilacz oferuje sprawność na poziomie 89-91%, potwierdzoną certyfikatem Cybenetics. Jego wymiary to 180 x 86 x 150 mm (długość x wysokość x szerokość), przy wadze 4,3 kg. Wyposażony jest w 135-milimetrowy wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym o półpasywnym trybie pracy. Wentylator włącza się dopiero, gdy obciążenie wyniesie powyżej 800 W. W zasilaczu zainstalowano wyłącznie japońskie kondensatory, a jego zabezpieczenia to: OCP, OVP, OTP, OPP i SCP. Przewody, z których można skorzystać to: ATX (24-pin), dwa EPS (4+4-pin), osiemnaście PCIe (6+2-pin), jedna PCIe (12-pin), dwanaście SATA, trzy Molex i jedna FDD.

Zasilacz SilverStone Hela 2050 Platinum nie należy do tanich, ale nie jest przeznaczony do typowych pecetów, ale do specjalnych zastosowań, wymagających dużego obciążenia. Jego cena będzie ustalona na poziomie 599 dolarów (ok 2400 zł). Zasilacz trafi do sprzedaży pod koniec grudnia 2021.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *