Gamingowe biurko Razer Project Sophia

Firma Razer zaprezentowała prototyp pierwszego na świecie biurka gamingowego o modułowej budowie. Biurko można złożyć z 13 modułów, elastycznie dopasowując je do wykonywanego zadania i uwzględniając indywidualne preferencje użytkownika. Modułami mogą być dodatkowe ekrany, panele dotykowe, miksery audio czy narzędzia do monitorowania. Instalacja modułów odbywa się na zasadzie plug-and-play, co pozwala na szybką zmianę konfiguracji w zależności od potrzeb.

Biurko będzie wyposażone w 65-calowy wyświetlacz OLED, pełniący funkcję monitora. Firma Razer nawiązała współpracę z Intelem i NVIDIĄ, aby w biurku znalazły się topowe podzespoły wspomnianych firm. Biurko ma być zintegrowane z komputerem, a ponadto zawierać system monitorowania podzespołów, kontrolki dźwięku, ekran zarządzania multimediami, podgląd czatu, moduł wydajności sieci, cyfrowy planer czy bezprzewodową ładowarkę 15 W. Biurko rzecz jasna iluminuje światłem wszechobecnych ledów.

Biurko nie jest jeszcze dostępne w sprzedaży i nie jest znana jego cena, ani data premiery. Jednak projekt wygląda imponująco i na pewno znajdzie swoich entuzjastów wśród graczy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *