Nowy monitor dla graczy od BenQ

BenQ wprowadza do sprzedaży nowy monitor dla graczy MOBIUZ EX3210U. Jest to jednostka 32 calowa, oparta na matrycy IPS, rozdzielczości 4K i odświeżaniu 144 Hz.

Matryca ma szybki czas reakcji wynoszący 1 ms (MPRT) i 2 ms (GtG), co wyklucza efekty smużenia i pozostawianie artefaktów w szybko zmieniającym się otoczeniu. Pełna zgodność ze standardem AMD FreeSync w wersji Premium Pro jest dodatkową zaletą dla graczy. Monitor obsługuje również HDR 10 i VESA DisplayHDR 600 za sprawą 16 stref wygaszania. 10-bitowa obsługa kolorów, 98% pokrycie palety PCI-P3 oraz funkcje takie jak Black eQualizer (lepsza widoczność szczegółów w ciemnych partiach obrazu), Light Tuner (20-stopniowa regulacja jasności) czy Color Vibrance (wielostopniowa regulacja nasycenia kolorów w grze) to kolejne atuty tego monitora, które docenią gracze.

Monitor posiada typowe złącza: dwa HDMI 2.1, jeden DisplayPort 1.4, cztery USB 3.0 typu A oraz złącze słuchawkowe. Wyposażono go w głośniki typu 2.1 (2x 2 W + 5 W woofer) i pilot do zdalnego sterowania. Sugerowana cena monitora to 1310 euro, czyli ok. 6010 zł.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *