Bezprzewodowa mysz dla graczy od HyperX

HyperX przestawił pierwszą bezprzewodową mysz dla graczy w swojej ofercie. Pulsefire Dart jest wyposażona w czujnik PixArt PMW3389 o maksymalnej rozdzielczości 16000 dpi i obsługuje technologię ładowania indukcyjnego Qi.

Urządzenie ma rejestrować ruch z prędkością 450 cali/s, przy częstotliwości odświeżania na poziomie 1000 Hz. Mysz jest wyposażona w 6 przycisków, w tym dwa główne, zawierające przełączniki firmy Omron, o wytrzymałości 50 mln kliknięć. Jest przystosowana do obsługi przez osoby praworęczne, a jej przyciski można programować za pomocą makr w dołączonym oprogramowaniu.

Funkcja bezprzewodowa jest obsługiwana przez tryb 2,4 GHz, zaś dołączony akumulator zapewnia pracę przez 90 godzin (50 godzin przy włączonym podświetleniu) na jednym ładowaniu. Akumulator można ładować za pomocą zasilacza, kabla USB o długości 1,8 m, a także ładowania indukcyjnego Qi, które wykonuje się np. przy pomocy kosztującego 299 zł ChargePlay Base lub każdej innej ładowarki zgodnej z tym standardem. Wymiary myszki wynoszą 124,8 mm, x 43,6 mm x 73,9 mm, a jej waga to 112 g (130 g z kablem), natomiast jej cena ma wynosić w Polsce 499 złotych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *