Sound Blaster E5 – przenośny wzmacniacz słuchawkowy

00002f8e54f366af

Legendarny Sound Blaster, czyli rodzina kart dźwiękowych opracowana przez firmę Creative Labs, nieustannie zaskakuje. Tym razem robi to, za sprawą Sound Blaster E5 – małej, przenośnej karty do telefonów komórkowych i słuchawek.

Karta Sound Blaster E5 to konwerter DAC USB 24 bity/192 kHz o wysokiej rozdzielczości dźwięku, jak również przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie Sound Blaster E5 jest wyposażony w najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów, a także obsługuje wysoko wydajny kodek aptX dla technologii Bluetooth. To sprawia, że jest ono idealne dla miłośników muzyki – do użytku zarówno w domu, jak też w podróży.

Sound Blaster E5 jest rezultatem nieustannego, trwającego od początku ery komputerów PC dążenia do poprawy jakości dźwięku produktów Sound Blaster i wieloletniego doświadczenia w zakresie inżynierii dźwięku. Wpisując się w tradycję zapewniania wysokiej wierności dźwięku odtwarzanego przez komputery PC, urządzenie E5 zapewnia najwyższą jakość dźwięku oraz współpracuje z laptopami, smartfonami i tabletami.

Urządzenie Sound Blaster E5 zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o zapewnieniu wysokiej wierności dźwięku przy maksymalnej redukcji zakłóceń oraz zniekształceń. Zostało opracowane na podstawie sztandarowego konwertera cyfrowo-analogowego (DAC) Cirrus Logic CS4398 zapewniającego imponujący odstęp sygnału od szumu (SNR) wynoszący 120 dB. Wzmacniacz jest wyposażony w wyjście słuchawkowe najnowszego typu pozwalające na szybką reakcję oraz zminimalizowanie ryzyka zniekształceń. E5 potrafi bardzo szybko zareagować na większy pobór mocy bez podnoszenia poziomu hałasu, zmniejszając tym samym odstęp dźwięku od szumu, dzięki czemu możliwe jest słuchanie muzyki przy najbardziej optymalnej głośności.

Sound Blaster E5 jest stworzony również do rozrywki. Wbudowany procesor wielordzeniowy SB-Axx1 urządzenia Sound Blaster E5 został zaprojektowany z myślą o poprawie jakości dźwięku przez zwiększanie głębi i szerokości słyszanego dźwięku filmów oraz gier.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *