Laptop z funkcją tabletu od HP

hp

Firma HP poszerzyła swoją ofertę laptopów z funkcją tabletu o model HP SlateBook x2. Dzięki odłączanemu ekranowi dotykowemu, urządzenie łączy wydajność notebooka z mobilnością tabletu, umożliwiając tym samym użytkownikom tworzenie, przeglądanie oraz udostępnianie treści w dowolnym miejscu. HP SlateBook x2 to pierwsza hybryda firmy HP działająca w oparciu o system operacyjny Android.

Nowy laptop HP wyposażony jest w mobilny procesor NVIDIA Tegra 4. Ponadto urządzenie umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie treści internetowych, płynne odtwarzanie materiałów wideo w standardzie Full HD, realistyczne wrażenia w trakcie gier i dostęp do aplikacji TegraZone.

HP SlateBook x2 to już drugi, obok wielokrotnie nagradzanego HP ENVY x2, laptop z funkcją tabletu w ofercie konsumenckiej HP. Nowe urządzenie, podobnie jak tablet HP Slate7, umożliwia korzystanie z systemu Google i w ten oto sposób wspiera ideę różnorodności systemów operacyjnych.

Cienki i lekki HP SlateBook x2 umożliwia użytkownikom „przełączanie się” z rozrywki na pracę albo odwrotnie w każdej chwili. Dzięki zawiasowi magnetycznemu o zaawansowanej konstrukcji oraz podwójnemu systemowi akumulatorowemu (po jednym akumulatorze w podstawie i tablecie) zamiana notebooka na tablet lub odwrotnie nie sprawia problemów nawet podczas podróży.

Wyświetlacz dotykowy Full HD o przekątnej 25,65 cm (10,1 cala) z powłoką antyodblaskową zapewnia wyrazisty oraz żywy obraz. Co więcej SlateBook x2 jest wyposażony w pamięć masową eMMC o pojemności do 32 GB oraz rozwiązanie DTS Sound+ Solution umożliwiające przeglądanie zdjęć, odtwarzanie plików muzycznych i wideo. Funkcja HP ePrint pozwala zaś drukować bezpośrednio z większości aplikacji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *