Nowy monitor iiyama X2888HS – dla grafików i fotografów

iiyama-prolite-x2888hs-b1-28-led-gwarancja-zero-pixeli

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na rynek nowy monitor o oznaczeniu X2888HS-B1.

Nowa konstrukcja japońskiego producenta jest wyposażona w podświetlaną LED matrycę  MVA. Charakteryzuje się ona doskonałym odwzorowaniem kolorów (24-bit True Colour), a także dużą przekątną ekranu – 28 cali. Monitor jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się na co dzień obróbką fotografii oraz grafiką. Decydują o tym także bardzo szerokie kąty widzenia: 178 stopni w pionie i poziomie, jak również bardzo wysoki współczynnik kontrastu 3000:1 (typowy) i 12 000 000:1 (dynamiczny ACR) – gwarantują one wierne odwzorowanie kolorów niezależnie od kąta pod jakim patrzymy na ekran.

W trosce o zdrowie naszych oczu w monitorze zastosowano technologię Flicker-free, która niweluje problem migotania ekranu dzięki kontroli jasności przez regulację natężenia prądu (DC dimming). Co więcej funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *