Nowa mysz dla fanów MMO

0000388

Rynek sprzętu gamingowego jest przesycony licznymi propozycjami skierowanymi do FPS’owców, jednak całe szczęście, coraz więcej firm zaczyna zwracać uwagę na potrzeby miłośników innych gatunków gier. Z myślą o fanach MMO, firma Natec Genesis stworzyła myszkę GX85.

13 programowalnych przycisków
Największą zaletą tego nowego gryzonia jest jego funkcjonalność. Producent wyposażył go w panel 8 programowalnych przycisków, umieszczonych po lewej stronie i 5 przycisków na grzbiecie myszki, do których także możemy przypisać określone komendy. Powoduje to, że GX85 to dobra propozycja dla osób preferujących sterowanie większością funkcji gry za pośrednictwem myszy zamiast klawiatury.

Avago 9800 na pokładzie
Serce urządzenia stanowi laserowy sensor Avago 9800 o maksymalnej rozdzielczości 8200 DPI. Mysz umożliwia dynamiczną zmianę między sześcioma poziomami DPI, zaś kontrolę nad nimi zapewnia wskaźnik zmiany rozdzielczości umiejscowiony w jej lewym boku.

Przede wszystkim ergonomia
Kształt urządzenia został dopasowany do potrzeb dłoni gripowców. Jak zapewnia producent, jego ergonomiczna budowa powoduje, że ręka nie męczy się nawet przy długim użytkowaniu. Dużym plusem tej myszki jest możliwość regulacji wagi za pomocą 5 ciężarków o wadze 5,7 grama każdy.

Więcej możliwości
W GX85 zastosowano przełączniki OMRON o żywotności do 10 milionów kliknięć. Dołączone do urządzenia oprogramowanie umożliwia między innymi zapisanie w pamięci myszy do 4 profili z przypisanym do nich kolorem podświetlenia wskaźnika, zmianę szybkości raportowania w zakresie 125-1000 Hz, zaprogramowanie przycisków oraz precyzyjne ustawienie rozdzielczości od 250 do 8200 DPI w skokach co 50.

Najważniejsze cechy produktu:

– sensor optyczny Avago 9800
– maksymalna rozdzielczość – 8200 DPI
– 6 poziomów dynamicznej zmiany DPI
– wskaźnik poziomu DPI
– szybkość raportowania 125-1000 Hz
– możliwość zapisania 4 profili
– 13 przycisków programowalnych
– możliwość zmiany wagi (5 ciężarków)
– przyciski OMRON o trwałości do 10 milionów kliknięć
– ergonomiczny kształt
– oprogramowanie umożliwiające konfigurację opcji myszy

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *