Pierwsze na świecie drukarki z systemem Android

smart-multixpress-k4350-series-1-

Na odbywających się obecnie w Berlinie targach IFA 2014 firma Samsung Electronics na specjalnej konferencji „Smart MultiXpress” zaprezentowała nowe modele wielofunkcyjnych drukarek (MFP), które będą dostępne na rynku europejskim. Są to pierwsze tego typu urządzenia wyposażone w system operacyjny Android. Zaprojektowano je, aby były bardziej niezależne, intuicyjne, a także skalowalne we wszystkich środowiskach biznesowych.

Firma Samsung dążąc do stworzenia drukarek doskonale wpasowujących się w ekosystemy IT i inteligentnego biura, wyposażyła swoje nowe urządzenia wielofunkcyjne z systemem Android w skalowalne aplikacje, intuicyjny interfejs oraz rozwiązanie Smart UX Center, umożliwiające pracę bez komputera.

System operacyjny Android zapewnia urządzeniom wielofunkcyjnym z serii Smart MultiXpress nieograniczoną skalowalność aplikacji do drukowania — podobnie jak w przypadku technologii w smartfonach — umożliwia również łączność za pośrednictwem funkcji Samsung Cloud Print, co dodatkowo zwiększa zakres możliwości w zakresie łączności i skalowalności.

Ponadto wszystkie te urządzenia są kompatybilne z platformą rozwiązań do drukowania XOA (eXtensible Open Architecture) firmy Samsung oraz można je modyfikować w celu realizacji specjalnych potrzeb biznesowych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *