Nowa bezprzewodowa mysz do grania od SteelSeries

Nowa mysz od SteelSeries przeznaczona dla graczy jest bezprzewodowa. Umożliwia to technika Quantum Wireless, która w odróżnieniu od Bluetooth zapewnia odpowiedni czas reakcji, niezbędny podczas rozgrywek.

Problem tzw. lagów, czyli opóźnień w przesyłaniu danych został rozwiązany, dzięki czemu plączący się kabel nie będzie już irytował gracza. Czas reakcji na poziomie 1 ms wraz z 1000 Hz polling rate to osiągi godne gamingowych myszy przewodowych.

Mysz Rival 650 jest wyposażona w sensor TrueMove3+, czyli dwa czujniki, z których jeden odpowiedzialny jest za tradycyjne śledzenie ruchów użytkownika, a drugi odczytuje położenie LOD. Zadaniem takiej konstrukcji jest zwiększenie precyzji i wyeliminowanie błędnych odczytów sensora.

Mysz działa na bateriach, których ładowanie wystarcza na ponad 24 godziny gry, natomiast szybkie ładowanie umożliwi 10 godzin zabawy, po zaledwie 15 minutach podłączenia do prądu.

W zestawie można znaleźć osiem dodatkowych obciążników, z czego każdy ma 4 gramy. Wymiary urządzenia to 131 x 43 mm (27 mm w najwęższym miejscu). Mysz można będzie nabyć w cenie 129,99 euro.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *