Palit GTX 750 StormX OC Edition

0000377

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, prezentuje nową odsłonę karty GTX 750 StormX – wersję OC Edition. Sprzęt oferuje jeszcze większą wydajność w porównaniu do standardowego modelu, zachowując przy tym wysoką energooszczędność oraz sprawdzony system chłodzenia StormX.

Odświeżony model serii StormX wyposażony jest w sprawdzony w innych konstrukcjach, zajmujący dwa sloty system chłodzenia TurboFan Blade, jak również w polimerowe kondensatory. Procesor grafiki pracuje z częstotliwością 1087 MHz (GPU Boost to 1239 MHz), natomiast rzeczywista częstotliwość pracy układów pamięci RAM wynosi 2505 MHz (efektywnie 5010 MHz).

GPU z pamięcią RAM jest połączona za pomocą interfejsu o szerokości 128 bitów. Karta została wyposażona w trzy wyjścia obrazu – gniazdo HDMI, Dual-Link DVI-D i VGA.

Cechy:

GeForce Experience:

 • GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry. GeForce Experience pozwala również zoptymalizować ustawienia gry pod kątem komputera użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. GeForce Experience to także Shadowplay™ – funkcja pozwalająca na przechwytywanie I udostępnianie wszystkich ulubionych momentów z gier.

Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0:

 • Dynamicznie zwiększa taktowanie zegara na podstawie obciążenia karty i pozwala entuzjastom na kontrolę temperatury karty, prędkości wentylatora, przetaktowanie i zamontowanie chłodzenia wodnego. Pozwala to na większe dostosowanie karty do swoich potrzeb oraz na zaawansowany overclocking, co umożliwia graczom doświadczyć nowego poziomu wydajności w grach.

Wsparcie Microsoft DirectX 11.2:

 • DirextX 11 GPU z Shader Model 5.0 zaprojektowany dla osiągania wysokiej wydajności przy korzystaniu z nowego API.

NVIDIA GameStream™ Technology:

 • Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI oferuje niezwykły wzrost wydajności w grach poprzez połączenie do trzech kart graficznych. Technologia NVIDIA GameStream™ umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z gier do przenośnych urządzeń takich jak NVIDIA SHIELD™, zapewniając super gładki obraz i brak opóźnień.

Technologia NVIDIA PhysX:

 • Pełna obsługa technologii NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznych interakcji, co zapewnia bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach.

NVIDIA 3D Vision Ready

 • Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision przynosi pełne wsparcie dla stereoskopowego obrazu 3D. Połączenie nowoczesnych bezprzewodowych okularów i zaawansowanego oprogramowania przekształca setki gier PC do stereoskopowego obrazu 3D. Ponadto możesz przesyłać filmy 3D i cyfrowe fotografie w 3D ze strony VisionLive.com w krystalicznie czystej jakości.

Technologia NVIDIA FXAA

 • Technologia antyaliasingu oparta na shaderach dostępna w Panelu sterowania NVIDIA, umożliwia bardzo szybki antyaliasing w setkach gier PC.

Technologia NVIDIA TXAA

 • Wsparcie dla nowej technologiii antyaliasingu, która zapewnia doskonałe połączenie jakości obrazu i wydajności.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

 • Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.

PCI Express 3.0

 • Zaprojektowany dla nowej architektury PCI Express 3.0, która oferuje najszybsze prędkości transferu danych dla wymagających dużej przepustowości gier i programów 3D, zachowując przy tym wsteczną zgodność z istniejącymi standardami PCI Express dla zapewnienia szerokiego wsparcia.

NVIDIA SHIELD Ready

 • Uwolnij swoje ulubione gry, filmy, muzykę i wiele więcej z technologią NVIDIA SHIELD™ – technologią zapewniającą mobilność podczas grania i rozrywki.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *