Stacja dokująca LandingZone 2.0 Pro

000036

Według wielu osób, MacBook’i AIR to prawdopodobnie najlepsze laptopy, jakie kiedykolwiek stworzono – są bardzo wydajne, stabilne, a także przykuwają oko swoim designem. Wielu użytkowników tych laptopów najchętniej korzystałaby z nich bez przerwy. Z myślą o nich zaprojektowano LandingZone 2.0 Pro – stację dokującą zmieniającą funkcjonalność laptopa w komputer stacjonarny.

Pomimo, że biznes kocha MacBook’i AIR, komputery te bywają nieprzyjazne podczas korzystania z nich w biurze. Wielokrotnie brakuje w nich dodatkowego portu USB, monitor jest za mały, natomiast umiejscowienie niektórych portów potrafi być kłopotliwe. Ten, kto nigdy nie próbował podłączyć monitora do MacBooka Air, nie wie, czym jest pójście najdłuższą z możliwych dróg…

Stacja dokująca LandingZone 2.0 Pro jest rozwiązaniem wszystkich bolączek użytkowników “nadgryzionego jabłuszka”. Urządzenie umożliwia nie tylko błyskawiczne podpięcie urządzeń peryferyjnych, ale także znacznie zwiększa jego funkcjonalność dzięki wbudowanym hubom USB 3.0 i porcie Gigabit Ethernet. Co więcej stacja umożliwia podłączenie dwóch dodatkowych monitorów. Jednego przez Mini DisplayPort (kompatybilny z ekranami Thunderbolt), zaś drugiego za pośrednictwem USB.

Najważniejsze cechy urządzenia:

– Kensington Security Slot
– 4 porty USB 3.0
– Port Gigabit Ethernet
– Port Mini DisplayPort
– Wsparcie dla urządzeń Thunderbolt

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *