Nowe głośniki bezprzewodowe marki ART

art

Marka ART prezentuje nowe głośniki bezprzewodowe. AS-B02 i AS-B11 łączą się z urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem modułu Bluetooth, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, głośniki pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych.

ART AS-B02 to niewielkie urządzenie w kształcie sześcianu, a jego moc znamionowa RMS wynosi 3W. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 120Hz-18KHz, zaś czułość to 90dB. Natomiast wbudowany akumulator wystarcza na około 6 godzin odtwarzania muzyki.

Głośnik ART AS-B11 jest nieco większym, podłużnym urządzeniem. Zintegrowana bateria pozwala na słuchanie muzyki przez około 10 godzin, a pasmo przenoszenia wynosi 90Hz-18KHz, zaś moc RMS urządzenia to 6W. Jego czułość równa jest 96dB.

Urządzenia charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem opartym o zwarte bryły geometryczne. Ich obudowa została wykonana z matowej gumy, poprzecinanej eleganckimi żłobieniami. Co więcej, model ART AS-B02 posiada wyróżniające się czerwone przyciski. Natomiast membrana głośnika ART AS-B11 została osłonięta dyskretną, metalową siatką.

ART AS-B02 i AS-B11 posiadają następujące przyciski:

  • włącz/wyłącz
  • start/pauza/odbiór połączenia przychodzącego
  • głośniej/następny utwór
  • ciszej/poprzedni utwór

Za komunikację głośników odpowiada moduł Bluetooth w wersji 3.0, którego zasięg wynosi około 10 metrów, zaś ładowanie akumulatorów przebiega poprzez port micro USB. Za pomocą gniazda minijack możemy podłączyć do nich źródło dźwięku, takie jak np odtwarzacz MP3 albo inne urządzenia, które nie posiadają interfejsu Bluetooth.

Głośniki ART objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, zaś sugerowana cena detaliczna dla modelu AS-B02 wynosi 42 PLN i 82 PLN dla AS-B11.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *