Gamingowe słuchawki Razer BlackShark V2

Razer BlackShark V2 to nowe słuchawki gamingowe, które dzięki nowym 50-milimetrowym przetwornikom Razer TriForce Titanium z pokrytymi tytanem membranami, oferują indywidualne strojenie wszystkich tonów i tym samym niezwykłe doznania dźwiękowe.

Słuchawki posiadają pasmo przenoszenia 12 Hz – 28 000 Hz, co zapewnia głębokie basy i wyraziste wysokie tony. Wyposażone są w THX Spatial Audio, czyli zaawansowane rozwiązanie dźwięku pozycyjnego, które zapewnia najwyższą dokładność i realistyczny, wciągający dźwięk w grze, kompatybilny ze źródłami stereo, 5.1 i 7.1. Słuchawki te są przeznaczone do e-sportu, gdzie liczy się każdy najdrobniejszy szczegół rozgrywki, stąd zaawansowane algorytmy przestrzenne THX i technologia modelowania świata, w połączeniu z bezprecedensowymi opcjami dostosowywania użytkownika, zapewniają 360-stopniowy krajobraz dźwiękowy dostrojony do uszu każdego gracza. THX Spatial Audio umożliwia lokalizowanie wrogów i unikanie świszczących kul, zaś mikrofon kardioidalny HyperClear doskonałą komunikację z kolegami z drużyny. Dodatkowym wyposażeniem jest jeszcze karta dźwiękowa pod USB, zapewniająca redukcję szumów, korektor czy normalizację głośności.

Słuchawki kosztują ok 110 euro, model Razer BlackShark V2 X dla mniej wymagających jest tańszy aż o 40 euro, ale nie ma wspomnianej karty dźwiękowej i słabsze przetworniki.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *