Kolejna klawiatura dla graczy – Steelseries Apex M750 TKL

15829647kl

Nowa podświetlana klawiatura dla graczy od firmy Steelseries to produkt o wysokiej jakości wykonania i wytrzymałości. Posiada 104 klawisze z mechanicznymi przełącznikami QX2, których punkt aktywacji wynosi 2 mm, zaś minimalna siła wymagana do wciśnięcia przycisku jest równa 45 cN (45 g). Producent zapewnia, że przełączniki mają wytrzymać do 50 mln kliknięć. Klawiatura jest wyposażona w technikę N-KRO (N-Key Rollover) i Antyghosting dla wszystkich dostępnych klawiszy.

Rama modelu klawiatury Apex M750 TKL wykonana jest z aluminium, a więc wytrzymałościowo przewyższa wszelkie plastikowe wyroby. Istnieje rzecz jasna funkcja, która umożliwia przypisanie do przycisków wybranych opcji i makr, dostępne są również funkcje multimedialne, wywoływane za pomocą kombinacji z przyciskiem Steelseries.

Podświetlanie może być skonfigurowane tak, aby funkcjonowało w połączeniu z konkretnymi grami (jak CS:GO) i aplikacjami (Discord). Wymiary klawiatury to: 370 x 160 x 35 mm, natomiast jej waga jest równa 0,86 kg. Klawiatura jest podłączana do komputera za pomocą 2-metrowego kabla USB. Steelseries Apex M750 TKL będzie dostępna w sprzedaży w grudniu tego roku i ma kosztować 599 zł.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *